Vieslekcija “ES rīki ekonomikas politikas un krīzes pārvaldībai”

March 16, 2017 to March 16, 2017 18:15 - 21:00

LU doktorantūras skola “Baltijas jūras reģiona valstu integrācija ES nozīmīgākās sadarbības dimensijās” sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) maģistra studiju programmu “Eiropas studijas” aicina apmeklēt Latvijas Bankas galvenā ekonomistes Ineses Allikas vieslekciju “ES rīki ekonomikas politikas un krīzes pārvaldību” (EU Toolbox for Economic Policy and Crisis Management). Vieslekcija notiks 16.martā plkst. 18.15, 409.auditorijā, Aspazijas bulvārī 5.


Vieslekcijā tiks apskatīti aktuālākie jautājumi saistībā ar Eirozonas pārvaldību: kādas ir šī brīža aktuālākās problēmas un izaicinājumi; kādi instrumenti ir ES rīcībā, lai paveiktu iecerēto; ko izdodas un neizdodas atrisināt ES līmenī; kas jāuzlabo un jāmaina Eirozonas pārvaldībā; kādas ir nākotnes perspektīvas.

Vieslekcija notiks angļu valodā un tās noslēgumā vieslekcijas dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijās.

Vairāk informācijas par vieslektori –  https://www.macroeconomics.lv/economists/inese-allika

Vieslekcija tiek organizētu LU doktorantūras skolas “Baltijas jūras reģiona valstu integrācija ES nozīmīgākās sadarbības dimensijās, (EIBSRS)” vieslekciju cikla ietvaros par jautājumiem, kas skar Eiropas Savienības un tās reģionu sarežģīto un savstarpēji saistīto tiesiskās, kultūras un sociāli ekonomiskās integrācijas procesu novērtēšanu, attīstību.

© 2017 Latvian European Community Studies Association